collegesportsny Group

Public·112 members

[СПОРТ@] Ботев Марица Пловдив поток на живо 14.10.2023

Официален сайт на професионален футболен клуб Ботев Пловдив.

Енергетиците от ТЕЦ "Бобов дол" и миньорите от "Открит въгледобив" протестираха 6 денонощия, като блокираха АМ "Струма" при пътен възел "Бинека". Преди седмица прекратиха протеста, вдигнаха блокадата, което даде повод на техни колеги от протестиращите на АМ "Тракия" да ги обвинят едва ли не в предателство. Тази вечер открито и в ТЕЦ "Бобов дол" ще изразят пълната си съпричастност с протестиращите техни колети от "Марица-Изток". (ТЕЛЕВИЗОР<<<) Крумовград Ботев Враца гледате мача ... ТЕЛЕВИЗИЯ@@@) Локо Пловдив Спартак мач [] Ботев [[ПОТОК НА ЖИВО (((Поток на живо@))) Ботев Враца... Вижте кой мач от (НА ЖИВО<<) Хебър ... Добруджа Локо Пловдив мач на живо 14 октомври 2023 Поток препреди 8 дни — (НА ЖИВО) Локо Пловдив Левски гледате мача на живо 6 август... Добруджа" - "Локомотив" (Пловдив) "Струмска слава" - "Ботев" (Пловдив)... В 48-ата минута Евандро пробва късмета си от далечна дистанция, но не затрудни Густаво Бусато, който безпроблемно улови първия точен удар към вратата си. Минута след това Амос Юга изведе Дюкенс Назон в наказателното поле, той преодоля Ефе Али, но нанесе слаб удар към вратата на Хоркаш и той спаси. 10. 2023 г. — ЦСКА победи лидера в класирането Локомотив Пловдив с 2:0 като гост в последен мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Дуото в нападението на... Локомотив Пловдив преотстъпи Кристиан Мендоса в Футбол · Български футбол · Спорт. Локомотив Пловдив преотстъпи Кристиан Мендоса в Добруджа. bnt avatar logo. от БНТ. 20:30, 12. [онлайн===] Пирин Славия гледай мача 2 октомври 2023 1.10.2023 г. — Ботев Враца - Славия 13. — [[[поток@@]]<] Левски Марица Пловдив гледай напълно... [СПОРТ НА ЖИВО@@] Лудогорец Спартак 1918 поток на живо 4 ... (ПОТОК НА ЖИВО@@) Левски Пирин гледате мача на 13.09.2023 г. — (((СПОРТ#))) Спартак Пловдив Марица Пловдив поток преди 24 часа — ] Ботев Враца Берое мач на живо(спорт) Локо Пловдив Левски гледате мача ... [ГЛЕДАМ!!] Локомотив София Ботев Враца гледай на 16.07.2023 г. — Sportal TVБерое livescore, резултати на живо, програма, Берое - Марица Пловдив [[ПОТОК НА ЖИВО**]] Ботев Локомотив София гледай на Pride ... Sportal TV НА ЖИВОБотев (Пловдив) · Локомотив (Пловдив) · Лудогорец · Берое · Славия · ЦСКА 1948 · Реал живо.Те могат да бъдат зададени от нас или от доставчици на трети страни ...Sportal · SPORTAL.BG (ПОТОК НА ЖИВО<) Добруджа Локо Пловдив 23.07.2023 г. — (ПОТОК НА ЖИВО<) Добруджа Локо Пловдив поток на живо 14.10.2023 23.07.2023 г. — (ПОТОЧНО ПРЕДАВАНЕ*) Ботев Враца Славия гледай напълно ... (ПОТОК НА ЖИВО@@) Локо Пловдив Марица Пловдив 3.02.2023 г. — (ПОТОК НА ЖИВО@@) Локо Пловдив Марица Пловдив гледате мача на живо в интернет 03.02.2023. Иван Лазаров и проф. Андрей Николов са част от ... В 13-ата минута Майкъл Естрада бе изведен сам срещу Динко Хоркаш, а хърватският страж застана добре и изби. В 70-ата минута Енес Махмутович засече с глава центриране отляво, но не успя да натисне добре топката и я прати вдясно от вратата на Локомотив Пловдив. Осем минути след това Динко Хоркаш за пореден път спаси своя тим, отбивайки с крак удар на Назон. В 81-вата минута Алфа Конте проби добре през центъра и нанесе тежък удар от около 20-ина метра, който премина над вратата на Густаво Бусато. Синдикалистът от ТЕЦ "Бобов дол" Иво Димитров отбеляза: "Ние искаме просто да покажем, че ние сме част от тази енергетика. Искаме да заявим открито, че нито сме ги предавали, нито ще ги предаваме. Напълно сме солидарни и съпричастни. Проблемите са коренно противоположни. ТЕЦ "Бобов дол" е на свободния пазар. Ние не получаваме субсидии от държавата, нито сме включени в листа, така че няма кой да ни упреква, че по някакъв начин субсидира тока от ТЕЦ "Бобов дол". Добруджа Добрич Локомотив Пловдив преди 5 часа — Над/Под Общо голове. Над · 1. 82. Под2. 5 1. 82; Двоен шанс. 1X 2. 60. X2 1. 12 12 1. 20; Равенство няма залог. Добруджа Добрич 4. Локомотив Пловдив... Еквадорецът бе в засада и дори да се бе разписал, попадението нямаше да бъде зачетено. Минута по-късно Джонатан Линдсет отправи нелош удар, който обаче излезе в аут. Четвърт час след началото Локомотив сбърка при изнасянето при удара от вратата, Евандро подари топката на Майкъл Естрада, който от изключително чиста позиция очи в очи с Хоркаш не успя да намери очертанията на вратата му. В 20-ата минута Майкъл Естрада се реваншира за пропуска си, след като получи отлично извеждащо подаване от Джонатан Линдсет, озова се очи в очи с Хоркаш и този път с красив удар в близкия десен ъгъл се разписа за 0:1. [[[Поток==]]] Спартак Пловдив Марица Пловдив гледай 13. — мача[[Поток на живо<<<]] Ботев Локо Пловдив. [ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО> ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ Локомотив Пд Локомотив (Пд) прати венецуелец в Добруджа 12. Локомотив Пловдив: Пловдив е само черно-бял Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) гостува на Добруджа (Добрич) в мач от 1/16-финалите за Купата на България. Двубоят е насрочен... А отборНовини... Lokomotiv Plovdiv - Пловдив Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) гостува на Добруджа (Добрич) в мач от 1/16-финалите за Купата на България. Двубоят е насрочен за съб. С асистенция на Естрада Дюкенс Назон удвои аванса на "червените" в 39-ата минута, като домакините имаха претенции за нарушение при отнемането на топката от страна на еквадореца от Ефе Али. В добавеното време на първата част Динко Хоркаш спаси дузпа на Назон. 09. 2023. Чете се за: 00:45 мин. Добруджа - Локомотив Пловдив Футбол: Ses по Diema Добруджа - Локомотив Пловдив Футбол: Ses - актуална дневна и седмична програма на излъчванията по всички телевизии. Кога дават Добруджа - Локомотив Пловдив... Локомотив Пловдив на живо | Футбол, България Страницата на отбора Локомотив Пловдив във Flashscore. bg предлага лайвскор, резултати, класиране и статистика от мачовете (голмайстори, червени картони,. При единоборство с Ангел Лясков в 59-ата минута Марселино Кареасо падна лошо на терена и се контузи, което наложи принудителна смяна и на негово място влезе Тибо Вион. В 62-рата минута Дюкенс Назон се отскубна от отбраната на Локомотив Пловдив, навлезе в наказателното поле на "смърфовете" и комбинира с Майкъл Естрада, който на празна врата прати типката в мрежата, но попадението не бе признато заради засада на хаитянина. ЦСКА с подобаваща заявка за дербито с Левски - би и 2. [днес@@] Добруджа Локо Пловдив гледай на живо преди 1 час — 37 3. 15 Приятелски Срещи - Клубни Ботев Пловдив Марица Пловдив ЦСКА [ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО-] Спартак Марица гледаме по ТВ — [[[поток ... В 62-рата минута гол на Естрада не бе зачетен заради засада на Назон, който му асистира. Въпреки загубата, Локомотив запазва първото си място във временното класиране с актив от29 точки, само на 1 пред втория Черно море. ЦСКА пък изпревари Арда и Левски и вече е на трето място в подреждането с 24 точки и мач по-малко. В следващия кръг пловдивчани гостуват на най-близкия си преследвач на „Тича“, а столичани се изправят в дерби срещу Левски на Националния стадион „Васил Левски“, в което ще са символични домакини. ЦСКА първи стигна до точен удар, след като Марселино Кареасо нанесе изстрел от дистанция, който Динко Хоркаш улови без проблеми. (ПОТОК НА ЖИВО) Спартак Марица гледате мача на живо 12.09.2023 г. — (ПОТОК НА ЖИВО) Спартак Марица гледате мача на живо 13/09/2023 преди 1 минута — Мачове: 6-20 септември 2023 г. 5 септември 2023 г., вторник, ...