collegesportsny Group

Public·112 members

Мађарска Србија uživo prenos 14 октобар 2023

4. 10. 2023. — (Ливе Спорт>>>) Гибралтар Србија uživo prenos 2022 5 октобар 2023 Srbija će večeras od 18 časova (prenos na RTS2) saznati imena svih ...

Toliko je nade za "orlove" da mogu da izbegnu poraz... 87. minut - Poslednje dve izmene je Piksi izvršio. Ivan Ilić je zamenio Dušana Tadića, dok je umesto Dušana Vlahovića ušao Luka Jović. 83. minut - Mitrović se lepo oslobodio, pokušao je da nađe Tadića, ali je to veoma loše uradio. 80. minut - Imaju "orlovi" više loptu u nogama, protivnik, razumljivo, čuva stečenu prednost i za sada uspeva da je sačuva. 74. UŽIVO Srbija - Mađarska, live prenos, kvalifikacije za EP Srbija je doživela prvi poraz u kvalifikacijma za EURO! Mađarska je slavila u Beogradu 2:1. 90. MINUT - Igaće se još pet minuta. 85. MINUT - ... TV prenos utakmice Srbija - Mađarska 7. 9. 2023. — Srbija i Mađarska imaju isti broj bodova posle tri utakmice - po sedam. Biće ovo derbi grupe G, ujedno i meč gde bi pobeda u velikoj meri ... Фудбалски савез Србије ОРЛОВИ — „А” СЕЛЕКЦИЈА · Видео вести · Конференција за медије | Селектор Драган Стојковић пред мечеве са Мађарском и Црном Гором · Утакмице репрезентације. minut - Stativu je pogodio Živković iz vrlo obećavajuće pozicije, ali sve i da je ofanzivac PAOK-a bio malo precizniji - gol ne bi važio, jer se našao u ofsajdu. 73. minut - Imali smo mnogo sreće. Loše je Vanja Milinković Savić procenio let lopte, otišao je u prazno, pa je Varga imao priliku za šut. Međutim, pogodio je u ruku Soboslaja - na taj način je opasnost otklonjena. 69. minut - Šta je sada promašio Vlahović?! Prošao je po levoj strani Mladenović, pronašao je Vlahovića, koji je imao dosta vremena da se namesti, ali je glavom pogodio samo spoljni deo mreže. 64. [СПОРТ ТВ##] Гибралтар Србија uživo 2022 5 октобар 4. 10. 2023. — Србија Литванија uživo prenos 2022 24Из трећег шешира - опет комшије! ГРУПА Г: Мађарска, Србија, Црна Гора, Бугарска, Литванија. ГРУПА Х ... Gde gledati kvalifikacije za EURO 2024. Srbija - Mađarska Srbija – Mađarska. Danas online07.09.2023. 07:33. 1 komentara. Gde gledati kvalifikacije za EURO 2024. Srbija - Mađarska Dragan Stojković PiksiEURO 2024 ... minutu došli do prednosti. Odličan pas je dobio Dušan Tadić, izašao je ispred golmana Dibusa, ali nije šutirao, već je prosledio loptu do Vlahovića. Napadač Juventusa nije dobro šutirao, no imao je sreće da Salai očajno reaguje, pa je postigao autogol. Ta prednost je bila na snazi sve do 34. minuta, kada je prvi put na meču naša odbrana poklekla. Odbranio je tada Vanja Milinković Savić jedan udarac, ali se lopta odbila do Varge, kome nije bilo teško da zatrese nebranjenu mrežu. Dva minuta kasnije je usledio novi šok za "orlove". Tada je Lang poslao odličnu loptu sa leve strane, našao je samog Orbana na drugoj stativi, kome nije bilo teško da pogodi i donese preokret - 1:2. Srbija Mađarska fudbal prenos 7. 9. 2023. — Fudbaleri Srbije i Mađarske imaju po sedam osvojenih bodova iz tri utakmice kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, oba tima su dala po pet ... [Гледати<<] Србија Мађарска uživo 2022 7 септембар 2023 7. 9. 2023. — Ovde možete videti uživo kamere sa graničnog prelaza Horgoš u Srbiji. Radno vreme: Horgoš Srbija Mađarska AP A1 – 00-24h / Horgoš II – 7-19h ... Pokušali su u drugom poluvremenu naši reprezentativci, bili su mnogo opasniji nego u prvih 45 minuta, ali promene rezultata nije bilo. Srbija je tako doživela poraz, ostala je na drugom mestu, ali sa samo dva boda više od trećeplasirane Crne Gore. U narednom kolu Srbija, već za tri dana, gostuje Litvaniji i tri boda su na tom meču imperativ. Mađarska će u nedelju biti slobodna, dok će Crna Gora dočekati Bugarsku. Drugo poluvreme: Srbija - Mađarska 1:2 (1:2) 90. minut - Još pet minuta će se igrati. SUMRAK "ORLOVA" Mađari odneli bodove, Srbija sve zakomplikovala! | Fudbal | DirektnoFudbaleri Srbije doživeli su prvi poraz u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Izgubili su od Mađarske, direktnog konkurenta za prvo mesto u grupi G, sa 1:2, ali su i sebi otežali posao, budući da sada, posle pređenih pola puta u kvalifikacijama, imaju svega dva boda više od Crne Gore. Bodovno izjednačeni su Srbija i Mađarska dočekali meč petog kola kvalifikacija za Euro, znajući da će pobedniku praktično biti otškrinuta vrata šampionata u Nemačkoj. I dobro je meč počeo za "orlove", jer su u 10. minut - Nova promena u redovima Srbije. Milenković je ušao umesto Maksimovića, što znači da će u nastavku meča Nemanja Gudelj delovati ofanzivnije. 61. minut - Još jedan dobar udarac naših reprezentativaca, Veljković je pokušao, ali je ponovo Dibus bio dobro postavljen i ponovo je vrhunski intervenisao. 58. minut - Imao je sada i šansu Vlahović. Šutirao je iskosa sa leve strane, i to veoma snažno, ali je odlično reagovao Dibus i sprečio izjednačenje. 51. minut - Pokušavaju naši reprezentativci nešto da promene na terenu, centrirao je sa desne strane Tadić, ali je golman Dibus bio brži od Vlahovića i nakratko je otklonio opasnost. 46. minut - Nastavljen je meč. Selektor Dragan Stojković Piksi je izvršio dve promene, pa su umesto Kostića i Radonjića u igri Mladenović i Živković. Prvo poluvreme: Srbija - Mađarska 1:2 KRAJ POLUVREMENA! Dobro je počelo za "orlove", rano su poveli, činilo se da sve kontrolišu, ali se onda sve promenilo za samo dva minuta, pa su tako Varga i Orban doneli preokret Mađarskoj - 1:2. Sportklub - Sve o sportu, timovima, uživo utakmice i rezultati Budite u toku sa svim sportskim dešavanjima na jednom mestu, i nikad ne propustite nijednu vama bitan meč ili informaciju.